Centraal Beheer: van zelfredzaamheid naar samenredzaamheid

Roger Schoone 2022

Veertig procent van werkend Nederland heeft het gevoel dat ze hun ontwikkelwensen niet kunnen uitspreken en zestig procent procent ervaart geen duidelijke richting. Ditt blijkt uit onderzoek onder ruim 2.000 werkende Nederlanders door onderzoeksbureau Memo2 in opdracht van Centraal Beheer, onderdeel van Achmea. 

Roger Schoone, learning & development manager: "Een gemiste kans. Stimuleren van het gesprek over leren en ontwikkelen levert zowel medewerker als werkgever veel op. Een bedrijf wordt wendbaarder, toekomstbestendiger en kan makkelijker inspelen op veranderingen. Bovendien leidt scholing van werknemers tot meer motivatie en loyaliteit. Er ligt hier nog veel potentie voor werkgevers, zeker met het oog op de huidige krappe arbeidsmarkt."

Uit het onderzoek blijkt ook dat de behoefte om zichzelf te ontwikkelen en bij medewerkers wel is, maar dat ze vaak niet weten welke kant ze op willen. "Veel medewerkers zijn zich niet zo bewust van hun ontwikkel- en leerwensen. Daarnaast is er soms aarzeling om je leerwensen uit te spreken, want dan moet je ook vertellen dat je ergens niet goed in bent. Medewerkers denken vaak dat ze alles moeten weten. Een open cultuur en dialoog zijn dus erg belangrijk. Om medewerkers te motiveren, te binden en te behouden, kunnen bedrijven dus meer aandacht besteden aan leren en ontwikkelen en vooral aan de continue dialoog die medewerkers en leidinggevenden daar met elkaar over hebben."

Bijna de helft van de werknemers zegt dat  hun werkgever mogelijkheden biedt om hen voor te bereiden op verandering binnen hun vakgebied. Grofweg de andere helft vindt dus dat deze mogelijkheden er onvoldoende zijn. Volgens Schoone is begeleiding echter van groot belang.

"Als je als werkgever je medewerkers helpt bij de keuze, willen de medewerkers ook de vrijheid blijven voelen om zelf te kiezen. Het is belangrijk dat medewerkers zich een kant op ontwikkelen die ze zelf willen. Leiderschap is daarbij belangrijk. Conclusie hierbij is dat als je een goede werkgever in een krappe arbeidsmarkt wilt zijn, het belangrijk is om ontwikkelmogelijkheden te stimuleren en het gesprek erover te voeren. En tegelijkertijd de medewerker zelf voldoende vrijheid te bieden om eigen keuzes te maken."

Uit  het onderzoek blijkt dat medewerkers die wel duidelijke richting krijgen, dit ook zeer waarderen. "Leren en ontwikkelen is niet de individuele verantwoordelijkheid van een medewerkers. Medewerkers willen vrijheid, maar ze willen ook graag hulp. Je doet het samen. Ik ben er echt van overtuigd dat het gaat om ‘samenredzaamheid’ in plaats van zelfredzaamheid."

Reactie toevoegen

 
Meer over
Gratis e-book van Ralph van Dam over ondernemen in crisistijd

Gratis e-book van Ralph van Dam over ondernemen in crisistijd

Ralph van Dam stelt het ondernemersboek Langs de afgrond – lessons learned van een ondernemer als e-book gratis ter beschikking aan alle ondernemers. Met deze...

Ralph van Dam schrijft goudeerlijk boek over keerzijde ondernemerschap

Ralph van Dam schrijft goudeerlijk boek over keerzijde ondernemerschap

In het boek Langs de afgrond belicht rasondernemer Ralph van Dam (tegenwoordig Head of Digital Change bij Centraal Beheer Bedrijven) op goudeerlijke wijze de donkere...

Thuis Hypotheek van Centraal Beheer nu ook voor doorstromers

Thuis Hypotheek van Centraal Beheer nu ook voor doorstromers

 Centraal Beheer breidt haar Thuis Hypotheek Online uit. Naast starters kan nu ook een beperkte groep doorstromers zonder advies online een hypotheek afsluiten. Vorig...

Centraal Beheer beste social media verzekeraar

Centraal Beheer beste social media verzekeraar

Centraal Beheer is dit jaar de winnaar van de Social Media Insurance Monitor 2017 van ITDS. Het onderzoek werd voor de zevende keer verricht. Dit jaar zijn 69 verzekeraars...

Oodit Riskplan wint innovatiepitch op event Voorzie

Oodit Riskplan wint innovatiepitch op event Voorzie

Oodit Riskplan werd tijdens een event van Voorzie over risicomanagement uitgeroepen tot meest aansprekende start-up. Het initiatief van Koen Willems, dat de innovatieve...

Online Hypotheek Centraal Beheer voor 495 euro

Online Hypotheek Centraal Beheer voor 495 euro

De Thuis Hypotheek van Centraal Beheer is nu ook volledig online af te sluiten. Kosten, zonder advies: 495 euro. Centraal Beheer zegt hiermee in te spelen op de...

DAK omarmt Thuis Hypotheek Centraal Beheer

DAK omarmt Thuis Hypotheek Centraal Beheer

Adviseurs van DAK gaan de Thuis Hypotheek van Centraal Beheer aanbieden. Deze samenwerking past in de strategie van Centraal Beheer om steeds meer het onafhankelijk...

Centraal Beheer verkoopt Thuis Hypotheek via intermediair

Centraal Beheer verkoopt Thuis Hypotheek via intermediair

Centraal Beheer gaatde nieuwe Thuis Hypotheek aan de man brengen via DAK en VCN, De Hypotheker en CMIS groep met de labels De Hypotheekshop, Huis & Hypotheek...

Knab en van Vroonhoven winnaars Financial Marketing Award 2015

Knab en van Vroonhoven winnaars Financial Marketing Award 2015

Knab is door jury en publiek op de Nationale Dag Financiële Marketing uitgeroepen tot winnaar van de Financial Marketing Award 2015. Leslie Hogeveen  nam...

Vijf nominaties Financial Marketing Award 2015

Vijf nominaties Financial Marketing Award 2015

De jury van de Financial Marketing Award heeft vijf initiatieven genomineerd voor de Financial Marketing Award 2015. Dit zijn: de introductie van het klantjaarverlag...