Donatieactie Nh1816 levert 300.000 euro op

nh1816 donatie 2021

De Samen Betrokken donatieactie van Nh1816 heeft 300.000 euro opgeleverd, verdeeld over 150 goede doelen. De actie was opgestart om steun te bieden aan de meest kwetsbare mensen en dieren in coronatijd.

“Het succes van de Samen Betrokken donatieactie is voornamelijk te danken aan de vele betrokken adviseurs die met Nh1816 samenwerken”, vertelt Mark de Niet, Nh1816 projectleider van de donatieactie. “Zij staan midden in de maatschappij en zijn betrokken bij hun klanten. Wij noemen hen niet voor niets onze local hero's. Zij zagen dan ook direct waar hulp nodig was in de tijd dat corona hard aankwam in onze samenleving. Samen konden we de meest kwetsbare mensen en dieren in Nederland steun bieden; van verzorgingstehuizen en ziekenhuizen tot voedsel- en kledingbanken en diverse stichtingen.” 

Voor al die adviseurs is een bundel samengesteld. "Deze speciale uitgave toont een hartverwarmende selectie van de in totaal 150 gesteunde initiatieven. Van VR brillen voor stressreductie bij zorgpersoneel tot interactieve knuffels voor eenzame ouderen en alles wat daartussen zit, waarbij adviseurs én onze eigen collega's in veel gevallen zelf vrijwilligerswerk verrichten.” 

In lijn met het karakter van de Samen Betrokken donatieactie is het drukwerk verzorgd door grafisch centrum SpringerUit. De drukkerij is gevestigd op het terrein van de antroposofische woon- en werkgemeenschap Scorlewald in Schoorl. Bewoners van Scorlewald werken in de drukkerij voor dagbesteding en hebben met veel zorg én plezier de bundels ingepakt. 

De laatste donatie was voor Stichting Mag Ik Dan Bij Jou, waarvan cabaretière Claudia de Breij beschermvrouwe is. “De cheque, ter waarde van € 10.685, -, werd op zaterdag 27 november in ontvangst genomen door Claudia zelf in Koninklijk Theater Carré. Hier speelde ze haar voorstelling ‘Hier ben ik’ voor een zaal vol Nh1816-genodigden. Dorine van Basten en Ton van Hooft, bestuursleden van de coöperatie, reikten de cheque uit.”

 

Reactie toevoegen

 
Nh1816: Rob Vissers senior manager Operations

Nh1816: Rob Vissers senior manager Operations

Rob Vissers is benoemd tot senior manager Operations bij Nh1816 Verzekeringen. Met deze benoemingen zet Nh1816 een volgende belangrijke stap in de verdere professionalisering...

Nh1816 richting half miljard premie-inkomen

Nh1816 richting half miljard premie-inkomen

Nh1816 zag de bruto premie-inkomsten vorig jaar groeien van 417 miljoen euro naar 444 miljoen. Ondanks dat de verzekeringstechnische resultaten onder druk staan...

Samen betrokken: Wonen & Welzijn Financiële Oplossingen

Samen betrokken: Wonen & Welzijn Financiële Oplossingen

(Uit VVP 06-2022) Financieel adviseurs staan midden in de samenleving. Deze Local Hero’s zijn een vraagbaak voor verzekeringen, hypotheken en andere geldzaken,...

Samen betrokken... Koos Rook Financiële Diensten

Samen betrokken... Koos Rook Financiële Diensten

(Koos Rook Financiële Diensten in de rubriek Samen Betrokken in VVP 5) Financieel adviseurs staan midden in de samenleving. Deze Local Hero’s zijn een...

En de winnaar is... de onafhankelijke adviseur!

En de winnaar is... de onafhankelijke adviseur!

(Finale VVP Advies Award 2022 in VVP 5) Jähnig + Ter Braak is de winnaar van de VVP Advies Award 2022, de jaarlijkse prijs van vvp voor het meest klantgerichte...

Finale VVP Advies Award 2022 in beeld

Finale VVP Advies Award 2022 in beeld

Bekijk de beeldimpressie van Jeffrey Korte van de zinderende finale van de VVP Advies Award 2022 in de belevingsstudio’s van First Impression in Tilburg. [object...

Leef je klant

Leef je klant

(Partner in Kennis Nh1816 in VVP Special Actief Klantbeheer, oktober 2022) Zet een streep door het woord ‘beheer’ en omarm het woord ‘contact’....

Jähnig + Ter Braak wint VVP Advies Award 2022

Jähnig + Ter Braak wint VVP Advies Award 2022

Jähnig + Ter Braak is de winnaar van de Advies Award 2022, de jaarlijkse prijs van VVP voor het meest klantgerichte advieskantoor. “Wij bouwen met onze...

Bepaal vanmiddag wie de VVP Advies Award 2022 wint!

Bepaal vanmiddag wie de VVP Advies Award 2022 wint!

Woon vanmiddag de spectaculaire, korte live-uitzending van de finale van de VVP Advies Award 2022 bij en bepaal wie zich het meest klantgerichte advieskantoor...

Klant heeft nog veel meer te bieden

Klant heeft nog veel meer te bieden

(Rondetafelgesprek VVP Special Actief Klantbeheer, oktober 2022) De waan van de dag drukt actief klantbeheer wel eens naar de achtergrond. Zeker als klanten in...