Ingage Franchise groeit met 17 vestigingen

Het vuur van... Marisa Lodewijks

Ingage Franchise is gegroeid met zeventien nieuwe vestigingen (acht netto). Daarmee komt het totale aantal vestigingen op 265.

Onder Ingage vallen Ingage Servicing, Ingage Investment Solutions, met de labels Merius en Impact Hypotheken en Ingage Franchise, waartoe de adviesketens De Hypotheekshop, Huis & Hypotheek en Hypokeur behoren.  Huis & Hypotheek kreeg er zes nieuwe vestigingen bij, Hypokeur steeg met drie nieuwe kantoren en De Hypotheekshop opende acht nieuwe vestigingen. Later dit jaar volgen meer nieuwe kantoren voor de drie formules.

Volgens Ingage Franchise is de groei te danken aan jonge adviseurs die enthousiast zijn om een eigen vestiging te openen. Toch ziet het franchisebedrijf ook franchisenemers verlaten. "Die plekken komen in elk geval weer beschikbaar voor nieuwe, jonge ondernemers. Onder meer de vrijheid die zij krijgen bij het opstarten van een advieskantoor, spreekt hen aan."

Directeur Marisa Lodewijks: “We hanteren een vriendelijk afdrachtmodel en hebben het grootste aanbod van geldverstrekkers in deze markt. Ook hebben onze onderscheidende formules veel te bieden voor allerlei verschillende typen ondernemers. We zijn aan het voorsorteren op de toekomst met hybride advies en verduurzaming/beheer.”

Reactie toevoegen

 
Meer over
CMIS Group doopt Aetos om tot Ingage

CMIS Group doopt Aetos om tot Ingage

De Amsterdamse activiteiten van CMIS Group, die door het leven gingen als Aetos, gaan voortaan verder als Ingage. Ingage staat voor: Invest (investeren), Mortgage...

Het vuur van Marisa Lodewijks

Het vuur van Marisa Lodewijks

Er zijn veel prachtige mensen in onze sector die elke dag het beste geven wat in hen zit. In ‘Het vuur van...’ zet VVP deze mensen op een voetstuk....

CMIS naar ruim 250 vestigingen

CMIS naar ruim 250 vestigingen

CMIS Franchise zag in de eerste helft van dit jaar tien nieuwe vestigingen toegevoegd aan haar adviesketens  Hypotheekshop, Huis & Hypotheek en Hypokeur.....