VVP Advies Award 2023 van start met 37 spotters en twee nieuwe juryleden

VVP Advies Award 2022 (finale)

Met maar liefst 37 spotters (experts in de haarvaten van de financiële advieswereld) is de VVP Advies Award 2023 van start gegaan. Evenals in de vorige vier edities gaat de jury, samen met de spotters, op zoek naar de meest excellente advieskantoren van Nederland. De finale van deze lustrumeditie vindt dit jaar plaats op 11 oktober.

De jury van de VVP Advies Awards doet elk jaar een beroep op een groep marktexperts die de jury voorziet van een indrukwekkende voorselectie van kantoren. Dit jaar wordt de inbreng van de spotters nog crucialer in het juryproces.

De spotters van 2023 zijn inmiddels alweer volop bezig met hun zoektocht naar de pareltjes in de adviesmarkt in zes verschillende categorieën. Dit zijn: Particulier advies, Zakelijk advies, Hypotheek advies, Pensioen advies, de nieuwe categorie Duurzaam advies en Nichemarkt. De finalisten van vorig jaar waren: L&B Groep (catergorie Zakelijk), Jähnig + Ter Braak (categorie Hypotheken en publiekswinnaar) en Expat Mortgages (categorie Niche). Tevens zal de Startersprijs worden uitgereikt, een aanmoedigingsprijs voor een adviesorganisatie gestart na 2020 die zich nu al onderscheidend ontwikkelt. Vorig jaar ging de award naar Ilse Bosland van Juffrouw Polis.

Op 12 april 2023 vindt de voor de jury cruciale spottersbijeenkomst plaats, dit jaar bij gastheer ARAG in Leusden. Tot 24 maart krijgen de spotters de tijd om hun topkantoren bij de jury aan te leveren met een uitgebreide toelichting. Op basis van deze toelichting, waarbij de inbreng van de spotters tijdens de geheime spottersbijeenkomst ook zwaar zal meewegen, en na grondig eigen onderzoek maakt de jury eind april de shortlist per categorie bekend. Tevens maakt de jury dan de winnaar bekend van de aparte categorie Startersprijs, een aanmoedigingsprijs voor een adviesorganisatie gestart na 2020 die zich nu al onderscheidend ontwikkelt.

Na de halve finale van 6 september waar zes kantoren voor worden uitgenodigd, vindt op 11 oktober om 16.00 uur de finaleronde plaats met de drie advieshelden van Nederland. Voor de jury zijn dit de drie winnaars van de editie 2023. Vervolgens bepalen de online kijkers de publiekswinnaar.

De finale, opnieuw in de professionele studio’s van First Impression, staat voor de vijfde achtereenvolgende keer onder de professionele leiding van Maureen du Toit. Speciaal voor deze award is de site http://www.adviesawards.nl in het leven geroepen. Reserveer 11 oktober alvast in uw agenda…

Nieuwe juryleden

De jury is trots twee nieuwe leden te mogen verwelkomen: Odette Bakker (Dazure) en Ingrid Oudhuis (Scildon). De jury bestaat verder uit voorzitter Richard Meinders (SVC Groep), Robin van Beem (Polis Advocaten), Edwin Bosma (BHB Dullemond), Bob Klijn (Söderberg & Partners) en Jack Vos (ONEsurance). Afscheid is genomen van Marieke van Zuien die een andere functie heeft gekregen binnen BNP Paribas.

Positieve impact

De VVP Advies Award is in 2019 in het leven geroepen om het adviesvak in het zonnetje te zetten en de trots op het eigen vak weer terug te brengen. Dat is in de voorgaande jaren méér dan goed gelukt! De kantoren ervaren de nominatie als een erkenning voor het goede werk van hun medewerkers, de nominatie wordt beschouwd als een prijs voor het hele kantoor. Het leidde voor alle winnaars tot heel veel felicitaties, nieuwe klanten en aandacht in plaatselijke media. Zie hier een impressie van de spectaculaire finale van 2022.

Spotters 2023

Dit jaar gaan 37 spotters de juryleden helpen. Dit zijn: Kalo Bagijn (Brand New Day), Pepijn Bakker (Bugs Business), Antoine Barkel (TAF), Ewald Bary, Mark Boskamp (Dukers & Baelemans), Ilse Bosland (Juffrouw Polis), Bert Bouwmeester (Nedasco), Martijn Couwenberg (Tulp Hypotheken), Philip de Does (VKG), Igor Driessen (Obvion), Chris van der Feltz (Allianz), Hendrik Fridsma (AEGON), Indra Frishert (Dazure), Peter van Geijtenbeek (Turien & Co.), Cindy de Geus (Klaverblad), Herbert Golsteijn (Het Team Juridische Zaken), Arjan Hakkennes (Fidus), Leen Keijzerwaard (Assurantiekantoor Keijzerwaard), Theo Krins (Scildon), Esther Lagendijk (Assistent automatisering), Dave Lunenburg (Nationale-Nederlanden), Sape van der Meer (a.s.r.), Marloes Oostrom (Sure Business), Willem Oudijk (Rabobank), Niek Overduin (BNP Paribas Cardif), Turhan Ozguner (ING), Frank Rensen (ARAG), Miranda van Rijswijk (Merius Hypotheken), Paul Robbe (Robbe Financieel Raadgevers), Jan Peter Robijn (Adviesgroep De Vogel), Bert Sonneveld (De Vereende), Janwillem Swart (Nh1816), Cindy Uijleman (Voogd & Voogd), Erwin Vonk (Faster Forward), Michiel van Vugt (NNEK),  Jerfaas van de Water (Nedasco), Janthony Wielink (Enquest).

Reactie toevoegen

 
Meer over
VVP start nieuwe editie Ondernemersnetwerk: samen kom je verder!

VVP start nieuwe editie Ondernemersnetwerk: samen kom je verder!

Na een zeer succesvolle pilot in 2022 gaan VVP en C-Profile opnieuw een viertal praktijkgerichte sessies organiseren. De sessies zijn uiterst relevant voor adviesondernemers...

En de winnaar is... de onafhankelijke adviseur!

En de winnaar is... de onafhankelijke adviseur!

(Finale VVP Advies Award 2022 in VVP 5) Jähnig + Ter Braak is de winnaar van de VVP Advies Award 2022, de jaarlijkse prijs van vvp voor het meest klantgerichte...

Van (re)actief naar generatief

Van (re)actief naar generatief

(Jack Vos, Onesurance, in VVP Special Actief Klantbeheer, oktober 2022) Veel kantoren handelen in de waan van de dag voornamelijk nog reactief. Bij actief klantbeheer...

Finale VVP Advies Award 2022 in beeld

Finale VVP Advies Award 2022 in beeld

Bekijk de beeldimpressie van Jeffrey Korte van de zinderende finale van de VVP Advies Award 2022 in de belevingsstudio’s van First Impression in Tilburg. [object...

Jähnig + Ter Braak wint VVP Advies Award 2022

Jähnig + Ter Braak wint VVP Advies Award 2022

Jähnig + Ter Braak is de winnaar van de Advies Award 2022, de jaarlijkse prijs van VVP voor het meest klantgerichte advieskantoor. “Wij bouwen met onze...

Bepaal vanmiddag wie de VVP Advies Award 2022 wint!

Bepaal vanmiddag wie de VVP Advies Award 2022 wint!

Woon vanmiddag de spectaculaire, korte live-uitzending van de finale van de VVP Advies Award 2022 bij en bepaal wie zich het meest klantgerichte advieskantoor...

Halve finale Advies Award 2022 in beeld…

Halve finale Advies Award 2022 in beeld…

De drie finalisten van de Advies Award 2022 zijn bekend. Van de spannende halve finale, die 7 september werd gehouden, heeft Jeffrey Korte een korte sfeerimpressie...

Expat Mortgages, Jähnig + Ter Braak en L&B Adviesgroep finalisten Advies Award 2022

Expat Mortgages, Jähnig + Ter Braak en L&B Adviesgroep finalisten Advies Award 2022

“Expat Mortgages, Jähnig + Ter Braak en L&B Adviesgroep zijn de finalisten van de VVP Advies Award 2022. Deze kantoren, die net als de andere drie...

Durf in de spiegel te kijken

Durf in de spiegel te kijken

(Uit VVP 3-2022) “Neem geregeld afstand van je dagelijkse beslommeringen en reflecteer. Want alleen zo kun je je horizon bepalen.” Dat zegt Bob Klijn,...

Een stoptrein of een snelle TGV? De machinist, dat ben je zelf

Een stoptrein of een snelle TGV? De machinist, dat ben je zelf

(Jack Vos, Onesurance, in VVP Special Digitale Innovatie 2022) Be the change gaat over nu eigen regie nemen. Nú eigen regie nemen over welke software je...