Scherp je business koers aan met het VVP Ondernemersnetwerk

Rafting Ondernemersnetwerk 2023

Na een zeer succesvolle pilot in 2022 gaan VVP en C-Profile opnieuw een viertal praktijkgerichte sessies organiseren. De sessies zijn uiterst relevant voor adviesondernemers die hun business koers willen aanscherpen. Inschrijven kan via de speciale Ondernemersnetwerksite van VVP.

Veel adviesondernemers zijn voortdurend op zoek naar inzichten en mogelijkheden om hun bedrijfsvoering verder te optimaliseren. Om ondernemers te helpen de juiste koers te bepalen, heeft VVP in 2022 het VVP Ondernemersnetwerk opgericht, een platform voor en door adviesondernemers met als doel kennis en inzichten te delen voor de uitdagingen van morgen. Na de zeer succesvolle pilot gaat VVP opnieuw vier praktijkgerichte sessies organiseren voor adviesondernemers.

De vier thema’s zijn: inzicht in eigen business model in vergelijking met die van collega-adviseurs, optimalere klantbediening via de juiste inzet van click-call-face, de zorgplicht als zegewagen en nieuwe verdienmodellen aan de hand van life events van consumenten..

In iedere sessie wordt een thema diepgaand behandeld. De sessies bieden praktische informatie, wetenschappelijke inzichten, ervaringen van collega-ondernemers en concrete tools. Er is volop ruimte voor dialoog over de belangrijkste vraagstukken van de deelnemers zelf. Karel Slierendrecht (Natonale-Nederlanden), Nathalie Smol (VodafoneZiggo) Richard Meinders (SVC Groep) en Marco Kok (KOK Advies) delen als gastsprekers hun kennis over de specifieke thema’s.

"In alle sessies van het VVP Ondernemersnetwerk zijn actuele en aansprekende thema’s aan de orde geweest. Misschien wel het meest waardevolle aan het VVP Ondernemersnetwerk is het op openhartige wijze kunnen sparren met collega‑ondernemers over onderwerpen die ons allemaal raken. Echt een aanrader voor elke financiële dienstverlener!”

Paul Robbe, Robbe Financiële Raadgevers

Schrijf je nu in voor het VVP Ondernemersnetwerk en vind de juiste koers voor je adviesonderneming. Een investering die zich dubbel en dwars terugverdient. Meer informatie: www.vvpondernemersnetwerk.nl

 

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Durf keuzes te maken!

Durf keuzes te maken!

(Richard Meinders van SVC Groep in katern Business Support in VVP 1, 2023) Uit diverse onderzoeken door de jaren heen is gebleken dat ondernemers die keuzes durven...

Partnerovereenkomst Finly en FinRust

Partnerovereenkomst Finly en FinRust

Finly (onderdeel van DIAS Group) en FinRust hebben een partnerovereenkomst getekend. Onderdeel van de samenwerking is een koppeling waarmee eenvoudig gegevens tussen...

VVP Advies Award 2023 van start met 37 spotters en twee nieuwe juryleden

VVP Advies Award 2023 van start met 37 spotters en twee nieuwe juryleden

Met maar liefst 37 spotters (experts in de haarvaten van de financiële advieswereld) is de VVP Advies Award 2023 van start gegaan. Evenals in de vorige vier...

Nieuwe verdienmodellen

Nieuwe verdienmodellen

(Uit VVP 06-2022) Nieuwe verdienmodellen stonden centraal in de vierde sessie van het VVP Ondernemersnetwerk. Aan de hand van concrete voorbeelden van life events...

En de winnaar is... de onafhankelijke adviseur!

En de winnaar is... de onafhankelijke adviseur!

(Finale VVP Advies Award 2022 in VVP 5) Jähnig + Ter Braak is de winnaar van de VVP Advies Award 2022, de jaarlijkse prijs van vvp voor het meest klantgerichte...

Finale VVP Advies Award 2022 in beeld

Finale VVP Advies Award 2022 in beeld

Bekijk de beeldimpressie van Jeffrey Korte van de zinderende finale van de VVP Advies Award 2022 in de belevingsstudio’s van First Impression in Tilburg. [object...

Jähnig + Ter Braak wint VVP Advies Award 2022

Jähnig + Ter Braak wint VVP Advies Award 2022

Jähnig + Ter Braak is de winnaar van de Advies Award 2022, de jaarlijkse prijs van VVP voor het meest klantgerichte advieskantoor. “Wij bouwen met onze...

Bepaal vanmiddag wie de VVP Advies Award 2022 wint!

Bepaal vanmiddag wie de VVP Advies Award 2022 wint!

Woon vanmiddag de spectaculaire, korte live-uitzending van de finale van de VVP Advies Award 2022 bij en bepaal wie zich het meest klantgerichte advieskantoor...

Halve finale Advies Award 2022 in beeld…

Halve finale Advies Award 2022 in beeld…

De drie finalisten van de Advies Award 2022 zijn bekend. Van de spannende halve finale, die 7 september werd gehouden, heeft Jeffrey Korte een korte sfeerimpressie...

Expat Mortgages, Jähnig + Ter Braak en L&B Adviesgroep finalisten Advies Award 2022

Expat Mortgages, Jähnig + Ter Braak en L&B Adviesgroep finalisten Advies Award 2022

“Expat Mortgages, Jähnig + Ter Braak en L&B Adviesgroep zijn de finalisten van de VVP Advies Award 2022. Deze kantoren, die net als de andere drie...