TAF, Scildon, a.s.r. en NN winnaars vernieuwd Adfiz Prestatie Onderzoek

beker winnen

TAF (Maatwerk ORV), Scildon (Huurverzekering), a.s.r. ( Platform Duurzaam Wonen), Nationale-Nederlanden (Dekking voor opruimen zonnepaneeldeeltjes) zijn de winnaars van het vernieuwde Prestatie Onderzoek 2023. De winnaars werden bekend gemaakt tijdens de Adfiz-Nieuwjaarsbijeenkomst.

De uitslag werd ingeleid door Adfiz-directeur Enno Wiertsema. Hij gaf aan dat het perfomance-onderzoek in het verleden zijn werking had gedaan, maar dat het verbeteren van de performance bij verzekeraars inmiddels in het business-model van aanbieders is verankerd en dat aanbieders zelf hun performance beter meten dan het onderzoek van de branchevereniging dat kan. Het werd tijd voor een vernieuwde opzet waarbij de prijzen gaan naar initiatieven die branche, klanten én de samenleving vooruit helpen. Er  werd dit jaar gekozen voor vier thema's: ketenefficiency, klantbelang, duurzame ontwikkeling en verzekerbaarheid.

In totaal zijn er 45 initiatieven aangemeld voor het vernieuwde onderzoek. Naast de prijzen hebben de verschillende jury’s ook speciale vermeldingen gedaan voor initiatieven met bijzondere potentie, maar die om verschillende redenen niet voor nominatie of de prijs in aanmerking kwamen. Overall was a.s.r. de grote winnaar dat voor alle thema's werd genomineerd (een plek in de top-3).

De jury van het thema Ketenefficiency, bestaande uit voorzitter Wim Henk Steenpoorte (SIVI), Roger van der Linden (Adfiz), Alwien Geerts (Geerts Adviesgroep), Anne Bergsma (Froonacker Van de Witte Assurantiën) en Ludger de Bruijn (Adfiz), nomineerde a.s.r. met Payroll Doenpensioen, BNP Paribas Cardif met Geautomatiseerde Garantiestelling en TAF met Maatwerk ORV. Winnaar is TAF met Maatwerk ORV.  Een speciale vermelding ging naar NH1816 met Deltaplan PMB provinciaal

De jury van het thema Kantbelang, bestaande uit voorzitter Arjan Vliegenthart (Nibud), Jeannette Veldsink (Veldsink Groep, bestuurslid Adfiz), Godfried Buurman (Zicht), Paul Robbe (Robbe Financiële Raadgevers) en Bettie Hoogsteen (Adfiz) nomineerde Scildon met Huurverzekering, a.s.r. met a.s.r. Vitality en De Goudse met Reisapp. De winnaar is Scildon met Huurverzekering. Een speciale vermelding ging naar De Goudse met Reisapp.

De jury van het thema Duurzame ontwikkeling, bestaande uit voorzitter Dick Jan Abbringh (Purpose), Dick Vos (Veldhuis Advies, bestuurslid Adfiz), Anja Brunink (ten Hag), Sander van Alphen (GHW Assurantiegroep) en Marc van Westerlaak (Adfiz) nomineerde AnsvarIdéa met Ansvar Bewust, a.s.r. met Platform Duurzaam Wonen en TVM Zero Emissie Verzekering. De winnaar is a.s.r. met Platform Duurzaam Wonen. Een speciale vermelding ging naar AnsvarIdéa (algemeen).

De jury van het thema Verzekerbaarheid, bestaande uit voorzitter Jurjen Burghgraef (Burghgraef van Tiel & Partners), Jolanda Bron (Aon Risk Solutions, bestuurslid Adfiz), Daniel Dancewicz (Schouten Zekerheid), Marc van Herpt (Veldsink Verberkmoes) en Ludger de Bruijn (Adfiz) nomineerde a.s.r. met Langer mee AOV, Nationale-Nederlanden met Dekking voor opruimen zonnepaneeldeeltjes en De Vereende met de RijbeterBox. De winnaar is  Nationale-Nederlanden met Dekking voor opruimen zonnepaneeldeeltjes. Een speciale vermelding ging naar Nationale-Nederlanden met Pilot recycling.

Reactie toevoegen

 
Meer over
a.s.r. neemt belangen in Soople en Fixxer

a.s.r. neemt belangen in Soople en Fixxer

a.s.r. heeft een meerderheidsbelang van 70 procent genomen in Soople, een schadeherstelbedrijf van eigenaar Plegt-Vos, en een minderheidsbelang van 49,84 procent...

TAF zet vitaliteit op de kaart

TAF zet vitaliteit op de kaart

(Partner in kennis TAF in VVP-special Financieel Vitaal) TAF brengt dit jaar vitaliteit extra onder de aandacht. Wat betekent vitaliteit voor algemeen directeur...

a.s.r. verhoogt schadepremie met 4,8 procent

a.s.r. verhoogt schadepremie met 4,8 procent

a.s.r. verhoogt de premie van een aantal particuliere schadeverzekeringen en de (zakelijke) Inventaris- en goederenverzekering met 4,8 procent. De verzekeraar: “De...

Samen op weg naar een sexy financiële sector

Samen op weg naar een sexy financiële sector

“Ik werk inmiddels dertig jaar in de financiële sector en nooit eerder was er zoveel hectiek van zoveel kanten dan in deze tijd. Er zijn enorm veel...

TAF: "Pandemie had nauwelijks effect op aantal aanvragen AOV"

TAF: "Pandemie had nauwelijks effect op aantal aanvragen AOV"

Het bevreemdt TAF dat de coronapandemie niet heeft geleid tot een significante stijging van het aantal AOV-aanvragen op de hypotheekmarkt. Afgezet tegen de aankoop-gerelateerde...

Informeren of adviseren?

Informeren of adviseren?

Onze samenleving digitaliseert in sneltreinvaart. Zorgdeclaraties dienen we in via een app, belangrijke documenten voorzien we van een digitale handtekening, onze...

We mogen wat meer van onszelf gaan houden

We mogen wat meer van onszelf gaan houden

(Uit VVP-special Financieel Vitaal) Ruim één op de zes volwassen Nederlanders slaagt er niet in zelfstandig bankzaken te regelen, meldde DNB onlangs....

Adfiz: "Preventie-eisen cyberverzekering moeten duidelijk zijn"

Adfiz: "Preventie-eisen cyberverzekering moeten duidelijk zijn"

"Wij herkennen de problemen die de AFM signaleert over cyberverzekeringen." Zo reageert Adfiz op de maandag verschenen AFM-verkenning waarin de toezichthouder verzekeraars...

Jos Baeten (a.s.r.): “Kosten volmacht mogen niet hoger zijn dan onze eigen kosten”

Jos Baeten (a.s.r.): “Kosten volmacht mogen niet hoger zijn dan onze eigen kosten”

a.s.r. behoudt vol het geloof in de volmachttekening. Deze is belangrijk, aldus CEO Jos Baeten. Baeten tegenover VVP bij de presentatie van de jaarcijfers: “Steeds...

a.s.r. groeit fors in DC-markt

a.s.r. groeit fors in DC-markt

a.s.r. zag de bruto geschreven premies in het segment Leven vorig jaar stijgen met 3,1 procent naar 1,952 miljard euro, voornamelijk door een stijging van 21 procent...